Reagovat na příspěvek

varování
[Autor: Jarmila] [Datum: 31.05.2012 12:52:32]
Dne 18.5. jsem byla okradena na Praze 8 o peněženku s doklady a platebními kartami,během půl hodiny vybráno z účtu 20 tis.Kč. Máýte tam bankomat, který využívám, ale nikdo nesleduje podezřelé a dnes mají neděláci mobil s perfektní kamerou, není problém, už jsem pochopila!Všimla jsem si dvou mladíků ve věku 25 let, jen tak postávali v prodejních prostorách, ale nevím, zda nemáte vlastní ochranku, byli totiž bez vozíku?! Proč tedy na "recepci" paní tam takové lidi pustí, vždyť musí projít přímo kolem ní!Totéž bankomat, ale tato sorta to má již vyhmátnuté, tedy nepomůže ani vaše hlášení, aby nakupující byli opatrní! Doufám, že situaci vyhodnotíte a budete řešit! Pro okradeného tím vzniká nejen škoda, ale neskutečně moc lítání po úřadech tak, aby byly nové doklady, Policie, banka! Tito grázlové se nestydí vybrat peníze hned na Proseku, doufám, že je najdou dle kamerového systému! Varování pro další, ale možná ani k vám nebudou chtít jít nakupovat, nejsem sama, které se stalo! Pána okradli hned po výběru peněz z bankomatu!Proč si tuto svoloč necháte rejdit v nákupním centru?!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]