Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:tesco
[Autor: Jíra] [Datum: 14.05.2012 15:08:00]
No když se na to díváš takhle, tak i toto by bylo možné, pokud ovšem proti tomu nikdo neprotestuje :-))....ale Tesco si opravdu striktně zakládá na dodržování ZP a pokud se najde někdo, kdo chce docházky a čipování falšovat, tak by mu to i mohlo projít....ovšem jen do chvíle, než si řadový zaměstnanec jednou postěžuje....I uzavřené docházkové listy se musí tisknout a dát k podpisu zaměstnanci.....a pokud zaměstnanec není dement, tak tam ty´úpravy a umazání přesčasů uvidí....všichni prochází neustálým personálním proškolováním a Tesco dostatečně informuje své zaměstnance jak se bránit případnému šikanování ze strany vedení!No já byla svědkem toho, že oblastní personální odblokoval takto uzavřenou docházku a vrátil zpět mng a ten musel dát zaměstnanci na zbývající4 dny volno, aby mu mohl řádně uzavřít docházku, jinak by mu musel výplatu asi vydat z vlastní kapsy...:-))))....ono asi oprtavdu záleží pro kterou společnost pracuješ.....v Kaufu bych se ani nedivla, že by k nějakému falšování a přepisování docházelo....a to i s tichým souhlasem vedení.....já osobně bych si tohle nelajzla.....:-)))...nestojí mi to za to!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]