Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:tesco
[Autor: Jíra] [Datum: 11.05.2012 12:19:58]
V kaufu jsem dělala 3roky jako vsz mopro a poslední dva jsem chodila do práce ve stresu co mě zase čeká....v noci mě budily noční můry, že jsem třeba zapoměla udělat objednávku a místo toho,abych klidně spala, tak jsem přemýšlela o tom co vše je třeba udělat!!!Nesnášela jsem ty akce"Z"kdy jsem přišla na raní a protože měl zase někdo přijet, tak jsem to ve dvanáct musela zabalit a přijít večer na noční....směny jsem holkám měnila i dvakrát do týdne :-/....ještě teď mám občas noční můry o akcích na mražená kuřecí stehna, nebo kačeny před vánoci....:-D.....chlaďáky i mražáky nacpané po strop a člověk aby čaroval....mražák jak plivátko a ještě napůl s pekárnou a přijede ti 12palet stehen,2palety listového těsta,6palet kačen....a teď se starej kam to uklidit.....a nikdo ti nepomůže...neporadí...to pak člověk ze sebe vydá i to co by nikdy neřekl, že v sobě má...:-).....ale aspoň nebyla nuda a jsem kaufu vděčná, že mi ukázal co ve mě je :-))....teď chodím do práce ráda a jsem spokojená a i vedení je s mou prací spokojeno...aspoň doufám :-) a když mám volno, tak mi občas zavolají kolegyňky jen proto, že potřebují poradit. Žádné výhružné telefonáty...jako že i s angínou musím na kobereček, protože Mopro zas v něčem zklamalo.....jj....v kaufu jsou vyhrůžky na dením pořádku a nejvíc mě baví ta otřepaná fráze, že na pracáku čeká 100dalších lidí na práci :-))))......jednoho dne jsem si prostě řekla dost...a dala na hodinu výpověď :-)....a teď jsem spokojená v Tescu.Ale abych kaufu tak nekřivdila, tak ta práce mě bavila a dělala jsem jí ráda :-)teď se na to koukám s odstupem, ale ještě pořád trpím nějakou profesní deformací a do kaufu málo a nerada chodím nakupovat...:-)))....
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]