Reagovat na příspěvek

fuck off kaufland
[Autor: biggie] [Datum: 17.04.2012 16:55:09]
Obecně tyhle hypermarkety, na všechno serou, určitě sou dobrý zaměstnanci, jenže pokud nedostanou slušnou výplatu, tak na to budou srát, další chyba je to, že aktuálně je všude podstav lidí, píšu pouze zkušenost z Prahy!§další bohužel tragédie je na vyšších postech jako Vd a Vod, to sou lidi většinou bez znalostí, nemají přehled, prostě sou na hovno a ještě sou arogantní, mám pocit, že je tam vždy dosadí nějákej rádoby kamarád a pak to tak vypadá!!úplnej průser sou neplacené přesčasy, to je hlavně nezákonné !!pochopitelně pokud si člověk otevře hubu i když je v právu, tak letí, není možnost obrany, protože tady hovno kryje hovno a obyčejný zaměstnanec či vedoucí oddělení to byl můj případ je i tak naprosto bezmocnej !!jeden člověk na úseku v největší špičce a v největších návalech lidí je věc normální, ale nikdo to neřeší, pouze běhej jak blbec, házej to tam, uklid sklad, krabice do lisu, nahoru a dolů!!takže jeden člověk lítá jak posranej hadr na holi..stravenky člověk nedostane, prémie to je sci-fi!!takže taková práce potom nemá smysl, je to pouze otročina, zcela chaotická a bez efektu, nikdo to neocení !!tudíž bylo nejlepší skončit a říct těmto kretenům, polibte mně prdel !!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]