Reagovat na příspěvek

RE:odrušení geopatogenních zon
[Autor: Miloš] [Datum: 22.03.2012 13:54:45]
Vážení, je mezi námi velmi mnoho různých lidí, kteří se nám snaží namluvit, že odstíní geopatogenní zóny. Nabízí různé pyramidy, obrazce, kovové fólie či elektronické udělátka, které vyrábějí na oblbování lidí, jenž ve své nemoci udělají vše, aby si pomohli ku zdraví. Osobně se zabývám vyhledáváním a odstiňováním geopatogenních zón a za svou praxi jsem už viděl všechno možné i nemožné. Musím Vás však upozornit, že tyto vibrace dokáží odstínit pouze čtyři známé, čistě přírodní materiály: seno, sláma, koňské žíně a specielně zpracovaná vlna. Avšak tyto materiály Vás jsou schopny ochránit pouze do výše 50 cm. Po té se vibrace opět vrací na své místo a pokračují dále do vesmíru. Například dříve používané slamníky Vás při spánku 100% ochránily. Rád bych upozornil na fakt, že neexistuje nic co by dokázalo odstínit větší prostory, natož celé místnosti. Mám za sebou řádově stovky měření, takže mám dobré zkušenosti a mnoho zákazníků, kterým jsem pomohl s jejich zdravotními problémy. Pokud Vás tato problematika zajímá a máte zájem dozvědět se něco víc, tak mne kontaktujte. Miloš Gryc, Moravany u Brna [e-mail: spica.gs@volny.cz, tel: 608 901 004] Své tvrzení Vám mohu kdykoliv osobně dokázat.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]