Reagovat na příspěvek

Nejsme prasata!
[Autor: Josef] [Datum: 01.03.2012 19:57:11]
Dnes jsem chtěl doplnit vitamíny do kuchyně a tak jsem vyrazil do ústeckého KAUFLANDu na Všebořické. Smyslný hlas z ampliónů v obchodě mně ujišťoval, že tam nakoupím jen ty nejčerstvější suroviny. Tak jsem nakoupil a doma se pustil do přípravy salátku. Že jsem musel vyhodit několik vrstev listů Ledového salátu jsem ještě vydýchal, když jsem vyhazoval nahnilou papriku, to už jsem na adresu prodejce i nadháněčky se smyslným hlasem posílal slova, která sem nelze napsat. Ale když jsem otevřel vaničku se Cherry rajčátky, to už jsem odhodil nůž a vyrazil zpátky do obchodu. Svých 40 Kč jsem dostal bez problémů zpět, nikoli však víru v zaručovanou čerstvost zboží v tomto řetězci. Navíc je mi líto nefalšovaného úleku té adolescentní prodavačky, na kterou jsem s rajčátky vybafl. To už se tedy nebude opakovat! Ani strašení mladičkých dívek, ale především moje nákupy v KAUFLANDu!!! Stále nás považujete za prasata, kterým se mohou předhazovat odpadky?!! Chcete-li fotografie pošlu je vám stejně jako svým známým!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]