Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:dotaz
[Autor: názor] [Datum: 19.02.2012 13:11:01]
Myslím, že tohle není téma ze kterého by jeden vyšel jako vítěz a druhý jako poražený. Musím říct, že toto fórum sleduji už dlouho a neměla jsem potřebu tady čímkoliv přispívat. A proč ho sleduji dlouho?Protože v Kaufu již delš dobu pracuji:-)Ale co mě opravdu zvedá ze židle je, když někdo říká kolik si kdo má čeho kupovat. Když na to člověk peníze má, tak je to jeho věc jakou zásobu si doma udělá a záleží na něm k čemu zboží upotřebí. Jen tvrdím to, že v této zemi existují zákony, které by se měly dodržovat a jestliže se rozhodnu na základě letáku, který mi přišel do schránky jet 20 Km daleko pro zboží a to zboží není, tak mám pocit, že si ze mě snad někdo dělá srandu. Nenadávám na zaměstnance, Vaše práce je hodně náročná a kdo ji nezkusí tak nepochopí, málo kdo to snese. Na druhou stranu každá práce má své a je to naše volba, kde budeme pracovat a respektovat směrnice daného podniku. Jak říkám na toto téma se nevyhádáme, jen mi přijde absurdní, aby mi někdo říkal kolik si čeho mám kupovat :-) Představte si, že existují i zaměstnanci, kteří makají místo toho aby blbě kecali:)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]