Reagovat na příspěvek

zlodějka
[Autor: Martina] [Datum: 27.11.2011 16:32:17]
Jedná se o prodejnu v > Liberci - Staré Pavlovice, ul. Polní 604/29 Ob den jezdím nakupovat > do této prodejny, dneškem to končí a je mi to líto. Dnes kolem 9:40 > jsme s dcerou platili na pokladně nákup a dceři taška začala pípat. > Vyndala vše co v ní měla. Příčinou byl lak na vlasy, ještě asi na dvě > použití, jinak byl prázdný. Pokladní problém vyřešila. Zaplatila jsem > nákup a pak nás u vchodu zastavil ukrajinec, že jsme pípali na pokladně a že musíme s ním, jinak ,že zavolá policii. > Byla jsem tak rozhořčená, uražená, že mě někdo obviňuje z toho, že > kradu. Ten pán na dceři vysel jak pytel, že jí nepustí a ...... Byla > jsem nucena se vrátit do prodejny, tam po vydání laku na vlasy mi > místo omluvy, že někde selhal systém, řekli, že mám štěstí, že lak je > prázdný. Jinak by museli na mě zavolat policii. To mě tak šokovalo, že > jsem odešla. Též se ptali zda mám pokladní lístek na ten lak. Kupovala > jsem ho asi 3 - 4 týdny zpátky.Odpověděla jsem jestli je na něj záruka > dva roky, tak ho mám určitě doma. Už se mi tento problém stal 2x, a to > v globusu, ale tam se problém vyřešil na pokladně. Takže s > politováním, vám oznamuji, že kaufland pro mě skončil. A otevírá se > globus, lidl, penny, ...Nikdy jsem se s takovým to chováním nesetkala. > Jelikož jsem u auta měla dva svědky, tak přemýšlím nad zveřejněním v > televizi. Tohle mě vážně dostalo, ještě teď se z toho nemůžu > vzpamatovat. >
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]