Reagovat na příspěvek

RE:RE:Zákazník nebo potenciální zloděj ?
[Autor: František Mlynář] [Datum: 04.09.2011 15:58:02]
dobry den cetl jsem si tenhle prispevek a moc se mi libi to ohledne tych sefu jsem clovek drive narozeny a netajim se tim ze do kauflandu ve frydku chodim casto takze tz sefy a sefove celkem znam ale to co jsem videl v patek 2.zari v odd pultoveho prodeje na to nezapomenu chovani toho pana reditele ktery fyzicky napadl prodavacku podotykam fyzicky tj chytnul tu ubohou pani za klopy vesty a uplne nepricetne s ni trasl a to pred zrakama zakazniku prosim vas jak si neco takove muze dovolit copak tohle je chovani inteligentniho cloveka ve vedouci pozici to se nestavalo ani za komunistu copak kaufland je na tom tak zle ze bere na mista reditelu kdejakeho kretena ktery si zvysuje sebevedomi tim ze napada zeny zjistil jsem ze se jmenuje cerveny ale lepe by mu sedelo ubohy doufam ze si tohle precte nekdo kompetentni a vyvodi dusledky jinak jsem odhodlan hnat to na nejvyssi mista jen lituji ze jsem nemnel kameru ale i presto tam bylo dost tech co to videli prodavacky jsou vesmes podcenovane hlavne v takovyhle kolosech tak proc musi trpet pod tyranyi takoveho psychopata doufam ze se nekdo najde kdo zjedna spravedlnost budu se informovat zbavte frydecky kaufland cerveneho trpaslika anebo trpaslika cerveneho
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]