Reagovat na příspěvek

Prodám Daewoo Nexia 1.5 GL , STK07/2012
[Autor: Martin Bureš] [Datum: 23.08.2011 13:32:18]
Zdravím všechny. Nabízím své autí: Daewoo Nexia 1.5GL, 75PS, STK 07/2012, naj.: 108500km, rv: 1996, dovoz: Německo. Cena je zlevněna z původních 21 900Kč na 10 000Kč!!! (potřebuji rychle prodat, máme v rodině celkem 3 vozy, tento je navíc). Výbava: ABS, střešní šíbr, airbag, posilovač řízení, imobilizér, mlhovky, zadní stěrač, senzor otevřených dveří, zvukové oznámení pásu a světel, otevírání nádrže i kufru z interiéru, barva metalíza Při prodeji mi stačí jen smlouva, přepis nevyžaduji, malý techničák nebude proděravěn. Stav vozu je vůči stáří hodně slušný - nutno vidět a projet se. Prodávám, jelikož mám již delší dobu nové a náhradní vůz již nepotřebuji - je zkrátka zbytečně navíc. Auto je lehké a živé, uvnitř prostorné. Řízení je velice snadné (vhodné zejména pro ženy a začátečníky). Průměrná spotřeba je kolem 6,5l/100km. Startuje ihned a jezdí bezproblémově. Nenabízejte mi prosím žádné střepy či shnilotiny na výměnu, prodávám jen proto, že toto nevyužiji. Díky. Foto i odkaz na inzerci zašlu zájemcům mailem (info.clothing@gmail.com) nebo volejte: 606 063 805
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]