Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:nahoda
[Autor: misi] [Datum: 22.08.2011 16:20:37]
vite ja delala v jinym obchodu s potravinama jsem si jista ze me 8 tis z kasy vzala kolegyne 100% jista ale nemuzete to dokazat budou verit cloveku kterej tam uz par let je nez novymu ve zkusebni dobe pak jsem hned na to delala v bille pri vypovedi zahadnym zpusobem po tom co chtela vedouci vsechny papirovky a donesla me to v kovovych tak zas 6 tis v pr... jsme si jista kdo tobyl jenze bohuzel to nikomu nedokazete pokud ho nechytite pricinu od ty doby se jakykoliv praci tykajici se penez obloukem vyhybam dekuji uz nikdy ale tim chci ric ze nevidim duvod proc by v tom pani mela jet jen to nema proste jak dokazat i kdyz se o tom vi proste je to slovo proti slovu pokud nekoho primo necapnete za ruku je to smutny ale bohuzel je to tak ci jak jsem slysela ted nevim kaufland ci hypernova tam nekteri pokladni provadej to ze se s nekym domluvy s kamaradem ten da do krabice treba 100 susenek pokladni nakoukne nauctuje 20 a pak se púodelej vetsinou to takhle resej lidi co maji hospody ale todle vim spise z doslechu nez zebych tomudle byla svetkem,,,,
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]