Reagovat na příspěvek

RE:tak tohle je úplně přesně napsáno....
[Autor: babrlenda] [Datum: 04.08.2011 20:29:01]
to,co popisuješ,jsem myslela,že je jen u nás,ale jak je vidět-je to v mnoha případech a když máte za ředitele člověka,který leze VKL do zadku,tak to ani jinak dopadnout nemůže,jen zazvoní mobil,že jede,tak je úplně posraná,vůbec nestojí za svýma lidma,jen je buzeruje-úplná šikana-nevím jak je to u Vás,ale u nás na Moravě-to tak chodí-to pak je radost chodit do práce...lidi odcházejí,ale proč...to už se nikdo nezeptá,jsem v Kaufu od začátku,ale takový bordel jsem ještě nezažila...co se týká Týmové kultury-vyhozené peníze-tam by se mělo šetřit hodinama a prostředkama,kterýma se jezdí...to by se ušetřilo,ale šetřit na lidech,kteří makají po jednom na úseku v tomto období je hnus...jen tak dál a za chvíli jste v pr............ . Namítnou-běžte jinam když se Vám nelíbí,ale kde,že,když krize stále trvá,ba je ještě horší,jen vyvolení se mají dobře a ti,co donášejí,ale tak to bylo vždycky,obyčejný člověk-ten musí jen makat,protože jinou práci prostě nesežene....a ještě něco,na komunisty všichni nadávají,nebylo to,bo ono,ale do práce musel každý,neexistovaly pracáky....ale nadávat budou pořád...co mi pomůže,že můžu jet do ciziny,koupit si v létě banány,mandarinky,ale nemám na vše-tolik si nevydělám-tak jen držet hubu a krok.....ledaskomu se to nebude líbit,to vím,ale tak už to prostě chybí....a ještě něco..jsme německá firma...ohání se tím...ale proč u nás musíme dělat ve SVÁTKY a unich mají zavřeno!!!To je taky spravedlnost,hlavně,že jsme v unii..tak hodně zdaru do dfalšího nového dne a do bordelu,který je čím dál horší!!!Kdo nezažil-neuvěří....před rokem spokojená pracovnice...nyní..je to....v..... ..jak bylo řečeno v p....
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]