Reagovat na příspěvek

Cheaty
[Autor: vrso2] [Datum: 02.12.2001 10:59:32]
Takze, kedze ja som bol naposledy obvineny z chetovania, rad ti vysvetlim o com to asi je. Cheaty su softvarove klucky, ktorymi sa daju vyleopsit AIM. Bud su zamerane na pesnost (stary znamy funbot, ktoreho mam aj ja,ale pracuje iba na UT. Kazda strela smeruje priamo na hlavu a kazdy shot jer smrtelny. Je vsak velmi lahko zistit, kto ho pouziva), Odolnost (hrac, ktory pouziva takyto cheat je pomalsie zranitelny. napr. prvych 20% zivota mu neuberie.) Zhorsovanie pingu u protivnikov (velmi jednoducha finta a podla mna casto pouzivana niktorymi klanmy na CB.)Videnia cez steny (protihrac vas prekvapujuco rychlo najde a usmrti aj napriek tomu, ze o vas nevie a nepouziva komunikaciu ako battlecom ci roger wilco)Zvisena sila zbrani ( Tri zasahy do brucha lahkou zbranou a ste death). Rozne ghosty (ducharina) a podla mna najnebezpecnejsi z Cheatov je ping pod 40 a nad 250. Takto "zvyhodneny" hrac je tazko trafitelny. (ale to nieje cheat ako taky). Berte to vsetko iba ako moj nazor a pohlad na danu problematiku. Zatial som sa nikde nestretol s takymto zlepsovakom osobne. Vas Vrso2
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]