Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:Aditivum
[Autor: ByrtusAntonin] [Datum: 21.03.2011 19:39:29]
vazeni pratele,koupil jsem po totalni havarce,kdy mi synator rozflakal Fabii co mela na budiku 24000,byla krasna predelal bych ji na lpg,ponevadz zname 1.2htp jsou to taky ochlastove.Takze jsem koupil Fiata Punto r.v.1997 docela hezky seda metal.mam po tp,zadne velke dalsi naklady akorat problem se spotrebou uz jsem to popisoval karlovi,ktery na me reagoval na str.151,jeste jednou mu ze srdce uprimne dekuji a omlouvam se za zmatky,ktere jsem zde na techto strankachspachal.Opravdu nejsem tech. typ takze jeste jednou vsem sorry.Prosim Kajo nebo kdokoli jiny poradtemi co z puntem.Poslechl jsem Karla a vymenil jsem cidlo nas. vzduchu.Vymenil jsem olej atd a byla spatna lambda.Jinak az prilis pece ale spatnym smerem mam pocit.Ted mi kluci poradte mam to dat tovarne zdiagnignostikovat,byla zevnitr zhnila 2.cast vyfuku.Potom se autak poradne rozjel ale spotreba je porad jak byla.Moc vas vsechny fachmany prosim o pomoc.Jen mi prosim vas nenadejte do de... a td.Cekam fundovanou radu.nestydim se za to ze mam duchod a pet deti a ted nam poskrtali veskere davky takze vas moc prossim o schovivavost.Predem vam Fiataci zvlaste pak tobe Karle dekuji at vam to frci Tonda
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]