Reagovat na příspěvek

Kaufland Krnov
[Autor: omerta] [Datum: 22.02.2011 0:05:03]
Vážení, může mi někdo sdělit, kdo prosím jste? Může mi někdo vysvětlit, proč se dospělí lidé chovají, jako by zrovna dovršili mateřskou školu? Proč se všichni navzájem pomlouváte? Proč si tady každý kritizuje práci druhého? Můžete mi vysvětlit někdo proč? Já jeden nápad mám.. "závist"..Je úplně zřejmé, že většina z vás ted pomýšlí, co teda závidíme těm lidem, co zde sprostě pomlouváme. Víte co? Všechno...jste ubozí lidé, kteří mají nudný svůj vlastní život, rozpadají se vám manželství, v práci nejste dobří, tak začnete závidět... Užíráte se ve vlastní řece odporu. Každý si závist spojuje s úspěchem druhých. Ale milí přátelé, spojte si raději závist se svou nedokonalostí. Když vás paní Badurová v práci pokárá za nějakou nedokonalost, pak ona dělá svou práci a vy svou zanedbáváte. "Šlape-li" vám někdo z vedoucích na krk, nedělá to kvůli nesympatii k Vám, ale prostě proto, že svou práci neodvádíte dobře a samu vedoucímu by na krk kvůli vaší NESCHOPNOSTI bylo "šlapáno". Když je před vámi někdo pochválen, už je tady závist. U svého počítače si vylíváte na takovýchto forech svá srdce, jak je každý na houby. Jste-li lepší, MAKEJTE tak, at jste lepší než ten člověk, kterého nemáte rádi. Psaním nemyslných nadávek nic nezměníte!! Berete Kaufland jako práci? fajn, dělejte ji dobře, každý za sebe a jděte domů k rodinám a práci nechte u infa.. Chce se mi zvracet!! Z vás všech, kteří pomlouváte Blanku B. Ona je vedoucí. ONA je tam od toho, aby dohlížela na vaši práci. Kaufland není charita a proč mít kolem sebe bandu neschopných lidí? Ta práce je proto, aby z vás měl Kaufland co největší zisk. Ne proto, že ten a ten vypadá tak a baví se s tím a tím. Pochopte, že Blanka, p. Grosman, kdokoliv musí dělat svou práci profesionálně jako vy. Jste-li neschopní nedivte se, že na vás nejsou příjemní. Děti vám domů nosí pětky a určitě je vítáte s otevřenou náručí. Závist.. slepá hloupá závist. Nakonec bych ještě rád dodal, že můžete být rádi, že B.B. p. Grosman a další, kteří byli tady veřejně nazýváni různými vulgárními výrazy a byli osočeni nepravdou, jsou natolik profesionálové, natolik slušní a bezelstní, že toto co zde píšete berou pouze v potaz!!Budte rádi. Vaše příspěvky jsou dohledatelné pod "ip adresou" Chtít vás za to uhánět, smějí dle Trestního zákona č. 200/1990 Sb, §49 . Vyhledatelné to je velmi dobře Nechovejte se jako banda ubochých sociálů. Děkuji
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]