Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:Aditivum
[Autor: ByrtusAntonin] [Datum: 03.01.2011 12:42:37]
Zdravim vas punare v Novem roku zjistil jsem,ze to z mym puntou nebude tak zle jen mi kluci napiste pukud mozno v co nejvetsim mnozstvi kolik vam to bere na kilometr tak to totiz z autoriz.ser. dostanu chtel bych to jen porovnat a nepanikarit.Problem je v tom ze ukazatel stavu paliva je jak ve stodvacitce proste ciste orientacni ale verim ze u novych modelu punt je to jak ve fabii kde bez rozdilu stani nedo klesani zaznel gong ktery mi oznamoval rezervu a ze fabka jo tutala s chuti ale tento system oznamovani stavu paliva mi spolu s otackomerem tuze chybi slo si totiz podle onoho tonu pomerne presne vypocitat spotrebu na sto km Diagnostiku bych nemel odkladat problem je v tom ze me ceka v breznu T.K.tam to bude z investicemi zajimave jak postupovat udelat si predprohlidku nedo v klidecku absolvovat T.K.jak jsou na tom starsi rocniky s podvozkem na co se mam pripravit brzdy jsou supr az moc jedovate dimenzovane podle me na vyssi kategorie vozu-Fiat Bravo,Brava popr. Palio ale co ostatni podvozkove"Chytaky"paklize pujde jen o vymenu siletbloku na stabilizatoru vyvazl bych s toho cenove za hubicku vim ze chcije z motoru a posilovace rizeni to kdyz neutru a daj to do trojek jsem v haji a co ostatni podobne ptakoviny jakou mate skusenost hlavne vy majitele rocniku 96.a vys do nabehu dvojky.Co jsem se mrkl na TUW nemecke meritko spolehlivosti tak muj punta je nelichotive vzadu spulu z Feldou.To by me zajimalo jak date na tyto udeje i dvojkari.Jinak se zatim nevzrusuji autak startuje na prvni sup a drzi volnobeh!Akorat mam bud zamrzlou nadrzku ostrikovace nebo vedeni vcetne trysek pozde jsem vymenil nemrznoucku koupenou jeste k tomu v Tesku!!Dnes pojedu skusim tam nalit ale kddyz ja mam pocit ze je nadzka praskla to by snad byla kaluz pod autem.Je to pitome umistene v podbehu oni tam ti taliani punta vyrabeli jen pro sicilii nebo co.Jinak ale spokojenost hlavne rizeni presne nepreposilovane taky se trochu podepise na zvysene spotrebe jinak to uz nechci prechvalit aby me to za chvili nevyfackovalo.Tak pa jsem vdecny za kazde slovicko hlevne vy rocnik 97Punto60S sposilovacem kolik vam papa a netece take posilovac-zrejme simering-kolik mam pocitat s opravou,kdyz to teda na te technicke vymaknou jinak to moc netece sleduji kapalinu a neubyva co dolivat origosku servoolej nebo se stim da vy......Asi na tom ale nebudu setrit.Tak se mejte a sory za dlouhy prispevek a vvvotom to je!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]