Reagovat na příspěvek

Jak vyřešit topení na původní stav?
[Autor: ] [Datum: 02.01.2011 11:51:44]
Mám Punto II r.v.2002 a najeto 148tis.km Do nédávna topilo ok.Nyní šel jen vlažný vzduch,takže zamrzlá okna.Dne 31.12.2010 jsem byl v servisu v Olomouci p.Rolný a protože na teploměru lítala teplota na prostřední dílek a pak klesala na první delší dílek teploměru,byl dán závěr, že je špatný termostat.Tento byl vyměněn (stál 700,-Kč) teplota se sice zlepšila, ale stále to není ono.Přitom byl zkontrolovaný pilový filtr,přepínací táhla,kontrola odvzdušnění a stav na původní horký vzduch se nevrátil.Pamatuji si, že jeden pán měl také takové potíže a v orginál servisu fiat na to nepřišli a pak nechal ještě něco vyměnit a teplo se vrátilo na horký vzduch.Vzhledem k tomu,že si nepamatuji kde najít jeho příspěvek kde jsem jej před časem našel, prosím jestli někdo jeho radu zná ať mi napíše.Mám dojel, že mluvil o lamba sondě nebo něco takového co zdánlivě jakoby nemělo s tropením v kabině nic společného a i servisu se pak divili, že to mělo takov ý vliv na návrat do původního stavu.Děkuji každému předem, stávající rady uvedené zde to nevyřeši.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]