Reagovat na příspěvek

RE:RE:
[Autor: Jaroslav Němeček] [Datum: 27.12.2010 14:17:47]
To co mi píšete je zajímavé.To co se děje v Kauflandu je opravdu na pováženou.Jakmile se to bude řešit,tak se tady dozvíte kdy a jak se to bude řešit a nejsem v tom jak vidím sám.Mám kontakty na TV NOVA a znám se osobně s redaktory na této TV.Řeknu vám že nejsou to žádná ořezávátka a už jsem s nimi řešil nějaký ten problém.Nejde mi o prachy ale o to jak se jedná s obyčejným člověkem a Kaufland si možná myslí že jim všechno projde v tichosti a bez problémů.Možná se pouštím do tzv."boje"s gigantem,ale věřte mi že se nebojím pokud jsem v právu.Děkuji za příspěvek Vám i možná ostatním zaměstnancům Kauflandu,kteří se nebojí sem něco napsat.Po vánočních svátcích Vám přeji mnoho dobrého do Nového roku 2011.Tak se držte a nedejte se.Jo a ještě něco-dnes je 27.12.2010 a informoval jsem se na České správě sociálního zabezpečení,čili nemocenské a bylo mi sděleno že nemocenskou dostanu až v lednu a to proto že poslední část neschopenky kterou jsem odevzdal na pobočce v UH 01.12.2010 přišla až 17.12.2010.Tak jsem už měsíc a půl bez peněz.To je další problém tohoto skvělého podniku.Ředitel mi tvrdí že za to prej můžu já.No nic,držte se a čekejte na další jednání i příspěvky,kterých mám víc.Jaroslav Němeček
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]