Reagovat na příspěvek

poděkování vedení kauflandu a jeji pravé ruce VKL
[Autor: ] [Datum: 22.11.2010 19:22:08]
Dobrý den. Jsem bývalý VOD.Předem musím poděkovat,že u firmy jsem skončil a byl jsem vyrván z pekla.Sprosté chování ( slovník o 20slov ku,pí,atd) urážení,vyhrožování, za zády podněcování spolupracovníků na podrazy, ignorace,věty že lžu ,nebo pokud nebudu urážet podřízené že můžu skončit na pracovním úřadě, další věta nejsme sociální úřad tady se slušně chovat nebudem k zaměstnancům. I přesto že jsem pracoval 7dní v týdnu od 5:00 do 21:00 i déle mi bylo sděleno že je to málo. Atd. nechci dál rozebírat velice vražedné prostředí s psychyckým terorem. Proto vy všichni co urážíte VOD - spíš je litujte , potřebujete živit rodinu jste k tomuto chování nuceni a nic s tím neuděláte a když chcete podrazí vás nadřízený a nebo podřízený,který na vás donáší - no hrůza. Dnes jsem vděčný za tuto zkušenost, protože už vím ,že horšího zaměstnavatele nenajdu a to i kdybych se snažil. Když jdete z pekla tak ráj vám pak připadá jakákoliv firma. Na závěr ještě jednou děkuji. Už mě znají i děti a můžu si s nima hrát a i se ženou si mužem hrát.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]