Reagovat na příspěvek

Prosím poraďte
[Autor: Leona] [Datum: 05.05.2010 12:23:30]
Dobrý den. Potřebovala bych poradit. Mám potíže se synem...Žiju sama se třema dětma v rodinném domku, manžel mne opustil před dvěmi lety, těsně před porodem. Synovi je už 21 let a má zaměstnání. V září nám do domu přivedl holku, aniž by jí představil a nastěhoval si ji tam bez dovolení. Ani se nás na to nezeptal a až jednou, když s ní moje starší dcera mluvila, jí oznámila, že u nás bude bydlet a že je s mým synem těhotná. Dohodli jsme se tedy, že mi budou přispívat na domácnost a budou u nás bydlet do ledna, než si najdou něco svého. Nechala bych je tu, ale vzhledem k tomu, že moje starší dcera má před maturitou a baráček má jen 4 místnosti, je logické, že by tu bydlet nemohli. Od té doby to šlo z kopce. Neplatili mi, jen syn mi dával 2000 Kč měsíčně a když jsem mu naznačila, že takhle to dál nejde, že mám vlastně jenom mateřskou, alimenty od otce, které jsou na obě dcery 5000 a sociální příplatek 500 Kč, začal mi nadávat a při hádce mi dokonce dal i facku, poté se nám tu začal objášet na schodech. Začlo to být špatné, moje matka věřila jemu a ještě mi nadávala, že je vůbec vyhazuji, když nemají kam jít...nerozuměla mi. Můj bývalý manžel je také na synovo straně, protože sem jezdí jednou za měsíc a zrovna když přijede, tak syn začne něco dělat, aby se neřeklo, že nic nedělá. Jediný kdo stál na mé straně byla moje dcera. Ta si s ním jednou chtěla promluvit, ale skončilo to tak, že ji nejprve slovně a poté fyzicky napadl, že ze strachu utekla k tetě. Synovo slečně jsme vysvětlovali, že tu nemůže zůstat a ona pořád slibovala, že to nějak vyřeší. Nakonec to vyřešila tím, že si v březnu vzala půjčku, ačkoliv ji nemá z čeho splácet a zaplatila mi od září do března a tím to pro ně skončilo. Při jakémkoliv pokusu sejít se s jejími rodiči a vyřešit situaci nám říkala, že rodiče nemůžou přijet a tak dále...až jsem se od sousedů dozvěděla, že již třikrát byli v naší vesnici a pokaždé byli u hospody, ani jim neukázala, kde bydlíme. Naštvala jsem se a s dcerou jsme se vydali za nimi do města. Dcery kamarádka v tom městě bydlí, tak nám řekla, kde bydlí. Bohužel jsme je nezastihli doma, a tak jsme jim tam nechali dopis, v němž jsem je žádala o pomoc a nechala jsem tam i kontakt na sebe. Nikdo se neozval... Dítě je už tři neděle na světě a pořád u nás bydlí a jsou kvůli tomu neustálé rozbroje. S ničím mi nepomůžou, opět mi neplatí. Ani na dceru neberou ohledy, že má 3 týdny před maturitou a potřebuje se učit. Prosím poraďte mi, co mám dělat. Jsem už zoufalá a nevím jak dál. Děkuji
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]