Reagovat na příspěvek

Kaufland a jejich akce
[Autor: ] [Datum: 28.03.2010 11:21:33]
Ve ctvrtek 25.3.010 byla zapocata akce na ruzne druhy zbozi.Jsem uz tim i letaky,co mi prichazeji do schranky unaveny.Opetovne jsem se sel presvedcit o tom,ze je to jen blud a lakani lidi do Kauflandu,protoze vedi,ze kdyz uz tam clovek prijde,vzdy neco koupi.Je to jen lakadlo techto obchodniku.Byl ctvrtek vecer a ja se presvedcil,ze akce je jen blud.Zadne zbozi,co bylo reklamovano jako akce nebylo a na misto toho byli jen volne a prazdne regaly.Rikal jsem si,je vecer,bude zbozi doplneno do druheho dne.Vstal jsem brzy a sel se tedy podivat.Bylo kratce po oteviraci dobe a ja narazil na prazdne a osamele mistecka reklamovaneho zbozi.Rikal jsem si,ze se mi to asi jen zda ale opak byl pravdou.Dnes v sobotu 28.3 jsem hned rano opet po otevreni vstoupil do Kauflaundu a sel na stejna mista a hle,opet prazdno a tak si rikam,neni skoda toho pairu na letaky a nakladnych vytisku pro tyto akce?Jen mali priklad.Na byvaly adrese jsem nakupoval v Globusu a verte,ze se mi toto nikdy nestalo,neni to pro nekoho k zamysleni?Dekuji za Vasi pozornost a zdravi Vas Matejka Jaroslav.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]