Reagovat na příspěvek

RE:RE:Zastesklo se mi, ale jsem šťastnější...
[Autor: xmanxxx] [Datum: 07.12.2009 10:50:03]
Zdravíčko lidičky. Znáte třeba takového opáleného, arogantního V.O.D. pana Rybáčka, který dostal svou funkci jen díky tomu, že panu Farníkovy lezl do té jeho velké spuchlé prdele?? Já jsem měl boužel štěstí poznat toho zakomplexovaného šílence, kterého nejspíš v dětství rodiče týrali a teď si to vylívá na všech zaměstnancích. Pracoval jsem tam za dobu kdy tam byl V.K.L. pan komplex č.2 pan Janý allias bratr pana Rybáčka, který rozuměl maximálně tomu jak zdeptat lidi kolem sebe. Jen mě mrzí že na toho kreténa (Rybáčka) byly stížnosti na centrále konkrétně u pana Pavelky, který s tímto, mylím, že velkým problémem vůbec nic neudělal a při jeho návštěvě Palmmovské filiálky dělal, že ho vlastně o tomhle tom problému nikdo neinformoval. Takže jde aspoňt vidět, že všchni papalaši drží basu spolu a při močení na toaletách si drží šuliny vzájemně..... a kdo ví?? Možná i víc. tímhle tím příspěvkem jsem chtěl akorád varovat všechny budoucí pracovníky, pokud se rozhodnou uzavřít smlouvu na Palmovské filiálce, že budou pracovat 4. hodiny denně zcela zdarma za doprovodu vysoké hlasové intonace pana Rybačka a jeho rozkuřovačky slečny Součkové (allias Tranvestity). Tak pa a hdně štěstí XmanXXX
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]