Reagovat na příspěvek

RE:about DKM
[Autor: El Jarad] [Datum: 21.11.2001 19:45:23]
Mas zajiste pravdu Bobre :-)) . Mne to taky mrzi, ze se tu kluci hadaj, misto toho aby si pomahali, radili si taktiky, nebo ,aby tu bylo zdrave konkurencni prostredi. A co se tyce turnaje a vsechno co kolem TO delam -je z meho pohledu jenom kvuli tomu,aby TO hralo vic lidi. Proto, kdyz se usporada turnaj-doufal sem, ze to prilaka vic lidi a ti co jeste nejsou v klanu, se do nejakeho pridaj. Vzdycky sem chtel jenom tohle a ze z toho delaj lidi nepratelskou atmosferu mne mrzi ze vseho nejvic. Co se tyce porazitelnosti DKM , nejsme TO bozi jak si nekdo mozna mysli a rozhodne sme porazitelny. Svedci o tom posledni vysledky ve svete na www.clanbase.com A JA vim,ze sme ukrutne slabi,ale bohuzel v Cechach se zatim nenasel klan krome High, ktery by nas porazil. TO sou zkusenosti, rychlost pripojeni, komunikace a duvera a taktika. A pak jeste potrebujete k vyhre stesti. Mne vubec nebude vadit, kdyz v turnaji v Cechach vyhraje nekdo jiny nez DKM (at si ostatni z DKM rikaj co chtej). Naopak budu rad, protoze budem moci trenovat s nekym sobe rovnym, ne-li lepsim a tim padem se muzem zlepsovat i my. Kdyz budem hrat se slabymi klany, tak se toho uz moc nenaucime a ve svete projedem kazdej zapas. Ostatne vsechny klany by si meli vyzkouset zapas proti nekomu ze zahranici, kdyz i DKM dokazou dostat v mape 17/1, tak asi zrovna nemeli svoje city zapnuty, ze? Co se tyce cistoty hry, ja svym klukum verim, ale pokud mne zklamou, tak mne jeste nepoznali tak nasranyho a to co jim udelam(tu ostudu) tak se uz na Inetu nebudou chtit nikdy ukazat. Jo a chtel bych videt, kdyz nejaky klan porazime v mape 15/4 jaky by byl vysledek treba s klanem GiB, takovou nakladacku by ten klan jeste nevidel.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]