Reagovat na příspěvek

RE:RE:Kde zustal rozum?
[Autor: Radim] [Datum: 30.10.2009 17:00:23]
Odkud jsem víme všichni,z Bohumína.Tak proč takové přiblblé otázky.Potřebuji zjistit jméno toho "nejmenovaného pracovníka",protože když se kohokoliv zeptám,nikdo o ničem neví a nikdo si se mnou nechtěl promluvit a konfrontovat.Myslím na té noční,o které se psalo.Tak pořád nevím o koho jde.Pokum má opravdu nějaký psychický problém a újmu na zdraví,že za někoho musí dělat,ať příjde velmi rád mu o těch problémů pomohu.A vy dotyčná osobo byste pořád chtěla nějaké poklony a konfrontace,ale sama nedokážete přijít s nějakým dobrým nápadem a řešením,aby se situace urovnala .To co pronesou lidi v kuřárně nebo na svačině,je jen jejich svobodná vůle a já pouze poslouchám a vyvozuji z toho důsledky.A opravdu v poslední době zjišťuji,že toho někteří mají hodně na srdci a hlavně toho mají už dost.A opravdu situace se stupňuje a nevím nevím,jak dlouho to někteří vydrží.A to,že se dívám do země,je snad asi proto,abych nezakopl a neponížil se před váma.A o tom,že mám mluvčího/rodinného/opravdu nevím,že by mi ho Kaufland přidělil????A proč píšete rodinný mluvčí?Pokud vím z mé rodiny nikdo jiný nepracuje pro Kaufland.A vůbec do mé rodiny nerýpejte,já se o tu Vaší taky nestarám.A na nějaké trestní oznámení se můžu vykašlat,protože co tady píšu já je všechno pravda a holá skutečnost.A to co psal pisatel Makro,je pravda stoprocentní,tak se nemusí ničeho obávat. Práci zdar!!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]