Reagovat na příspěvek

SLŮVKA
[Autor: elvíra FaD] [Datum: 21.10.2009 15:34:01]
Nehodlám se tady přetahovat o slovíčka o tom to přeci není ona někdy jedna pochvala dokáže tak moc že o tom nemáš ani představu, jen je to vše v lidech jak říkávala moje babička kterou už jsem zde dnes citoval,vezmi si v dnešní době v tvém a našem stresu by měl ten barák držet pohromadě znal jsem pár takových kteří tohle dokázali a měli to vše v "pohodě" relativně v průměru nahoře i dole,ale to tací kteří ten dolejšek nezajímá přitom mu dělají známky a hodnocení nevidí, podotýkám nikdo nejsme dokonalej,ale v dnešní době by jsme měli držet nějak v lajně, je to hodně dobou a i tou zátěží mimo práci: rodiny ,hypotéky atd to už konečně pochop mě zajímá normální fungování aby byla možnost třeba i zastání když víš že ty lidi mají třeba pravdu,ale funguje to málo kde co vím spousty kolektivů je zbytečně na kordy kvůlivá pár malichernostem které jsou zbytečně nabubřelé a nafouklé.Vidím to u nás lidičky už jsou unavení ale ne prací jen zbytečnou buzerací(jede ten,bude jezdit ten) proč to nevidí v plné palbě aby viděli jaké jsou kde podmínky pro práci asi by koukali jak z jara co vše se musí zvládnout a musí!!!!!!tak se měj papa elvírka
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]