Reagovat na příspěvek

reakce
[Autor: inka] [Datum: 19.10.2009 16:01:37]
Nemůžu jinak než reagovat na spoustu příspěvku tady.Je jich tady pár s kterými souhlasím.Já už mám kaufland za sebou a tak bych chtěla jen napsat,že jsem v něm zažila spoustu legrace,ale i zoufalství a útrap.Kaufland mě hodně naučil a dal mi možnost i hodně poznat lidi.Práce na pozici VOD mě velmi bavila a naplňovala mě.Byla jsem typ VOD,která ráno udělala ředitelské povinnosti a v odpoledních a nočních hodinách se snažila doplňovat a udržet filiálku alespoň na takové úrovni,aby zákazník nepoznal,že je provozní problém v nedostatku zaměstnanců..apod.(všichni jistě ví o čem je řeč)někdy to bylo v kuse třeba i cca 36hodin.Působila jsem na několika filiálkách a zažila několik i dobrých VKL.Jeden VKL mi však byl osudný...byl to člověk,který nedokázal poradit a ani pomoci s jediným problém,který na filiálce byl,přestože řešení problému,které byly jsou v kompetenci pouze VKL.Samozřejmě od těchto problému se začaly kumulovat další a další.Já jako VOD jsem situaci přestala zvládat,(jsem si toho vědoma),protože VKL se rozhodl neřešit tyto potíže tím,že by pomohl,ale tím že se rozhodl se mě zbavit.Musím podotknout,že se naše filiálka nelišila od ostatních nějak razantně,protože všichni bojují stejně.Stačilo pouze pár vymyšlených frázi pro p.M.Takže někdy prostě nestačí ani když plníte personální náklady..ani mít dobré známky z mezinárodní revize..ani když máte doplněnou prodejnu..prostě i tak dostanete za 4,protože jste kandidát,který musí jít.Jednou se přestanete líbit svému nadřízenému a je konec.Budu upřímná a napíšu,že jsem se z toho těžko dostávala,ale když jsem opouštěla Kaufland,moje první myšlenky byly na ty lidi,které jsem na té filiálce nechala..zda se vyřeší ty problémy když jsem pryč,jak budou stále dělat přesčasy,aby je dotyčný VKL třeba byť jen pochválil.Nevím zda se toho dočkali!Teď se věnuji své rodině a dávám se dohromady,ale i přesto vzpomínám na všechny úspěchy a neúspěchy v kaufu.Držím všem palce...:)))
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]