Reagovat na příspěvek

RE:RE:podivné platy
[Autor: mikro] [Datum: 14.10.2009 16:06:31]
nevím,ale vypadá to .že v Bohumíně máme kaufy dva.a sice,naše VOD se nejmenuje Andrejka a za druhé,kdy asi tak stíhá vysokou????vypadá to tak,že náš spisovatel nezná ani,že v Bohumíně je jeden kauf,a ještě aby znal jméno.dále,vůbec se mi nezdá,že by někdo "houfně"odcházel,nebo že by chtěla rozhádat personál,ale určitě mi je jasné,že ti jde jednoznačně o "odstřel"!!!!!komu chystáš půdu?"kosovi"?ten když zastupoval,....no raději se nebudu vyjádřovat.paní M.??tomu co pořád něco "hledá v suterénu"???problemy prý měl na Karolíně.SOBĚ??????nejspíš.nedokážeš komunikovat,vše ti vadí a hledáš jenom chyby!!!!!VOD bych nechtěla dělat ani náhodou!!!kvůli penězům????spíše v tom vidím prospěchářství!!!!!!vidím to jenom jako POMLUVY!!!!a odkuď víš,že se vypracoval nějaký zápis???zřejmě si z blízkého okolí VOD!!!!a navíc ,neolepené zboží nemá na obchodě co dělat!!!!!ale to ti je zřejmě jedno.dále si pleteš pojmy dojmy:Andrejka,VOD,VKL.to jsou 3 různé osoby!!!!!připadá mi,že pomluvy o Bohumíně píše stejná osoba.jenom se přihlašuješ pod jiným nickem.jednoznačně ti jde o "odtřel".ale to sám píšeš.musíš ale brát v úvahu i to,že VOD má i své zastánce.a dále i to,že se dopouštíš plno chyb,resp.píšeš o věcech,které zná jenom okruh lidí!!!!!např.klíče!!!!ty si předávaj jenom VOD,ZÁSTUPCE,ved.dne,ten kdo otvírá,zavírá....a navíc, pokuď je mi známo,VOD gen.klíče vlastní!!!!nejsi brigádník,ani pokladní,ani info.uklízečka???tomu se můžeme smát.a navíc,jak už bylo psáno,máš popletené jména.Andrejka a VOD???snad na ůseku.VKL???ale to je o nějaký ten stupeň víš.zajímavé také je,že se pomluvy píšou,když VOD je nepřítomna!!!!!pomluvy,vyhrožování,nabádání k něčemu,.....to už se pomalu rovná přestupková komise,trestné oznámení.snad to nepřeháním.ale ty si to spočítáš.a když ne,jsi jenom jeden z mnoha dalších ,co umí jenom pomlouvat!!!!!!!doufám,že tohle naše VOD čte a něco udělá!!!když ne ona,tak určitě někdo z jejího blízkého OKOLÍ!!!omlouvám se za možné chyby,ale člověk je živ z peněz a ne z háčků a čárek.ty v peněžence nepotřebuji!!!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]