Reagovat na příspěvek


[Autor: šťastná] [Datum: 04.10.2009 14:49:21]
No, tak teda nevím, nevím, jak by řekl prezident :-)) IQ jsem neřešila, pouze tu úroveň, ale když už to d nakousnul(a), netřeba řešit IQ např. u skřítka, elvíry...atd.. Stačí si přečíst a popřemýšlet a hned je každému jasné, že jde o normální, nejen srdcem a hlavou přemýšlející lidi. A co se týče "d", být tou osobou, nechlubím se zrovna dvakrát, že jsem ve vedení. S těmi urážkami, vyhrožováním a nadáváním spíš kaufu jako takovému ohromně škodí. Nedivím se, že ten, kdo by měl zájem pracovat v kaufu se tady ptá, jestli má nastoupit či nikoli, když čte to, co se tady píše. Já jsem třeba tu práci měla hrozně moc ráda, ani to volno jsem nijak zásadně zprvu neřešila, prostě jsem tou prací žila. Naplňovala mě všemi směry, ale když právě začne dělat VOD člověk -pokud se "to" člověkem ještě dá nazvat- jako je např. "d", tak tu chuť těm kvalitním dříčům naprosto vezme. Je to škoda, protože vyskakovat umí každý na každého, řvát taky, ale slušně se domluvit vážně jen málo lidí. S někým domluva není, kdyby se člověk rozkrájel, ale myslím, že na vedoucích pozicích by měli být lidé, kteří mají minimálně základy asertivity a psychologie. Pokud by tomu tak ve skutečnosti bylo, pracovalo by se všem "pozůstalým" určitě lépe. Nikdo ve stresových nebo vypjatých situacích nepodává výkony na 100%. Naopak. Takže já přeji všem těm normálním vytrvalcům, ať se jim tento týden daří co nejlépe a pokud možno, přátelé, tak s úsměvem na rtu - i když je to někdy hodně těžké- a těm, kteří patří mezi šťastné, že mají dnes volno, přeji příjemný zbytek dne. :-))
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]