Reagovat na příspěvek

RE:RE:
[Autor: šťastná] [Datum: 03.10.2009 17:32:58]
No, neřekla bych, že jsem ubohá. Už jen to, že jsem dokázala odejít a najít práci lepších kvalit svědčí o spoustě faktů. Za prvé: nebudu makat jak ty pískneš :-)) Za druhé: nejsem na tobě závislá :-)) Za třetí: práci hledat nemusím, protože jí mám i v době ekonomické krize :-))) Za čtvrté: o tom, jestli dostanu přidáno nebo ne, TY, zaplaťbůh nerozhoduješ, protože na to nemáš pozičně :-)) Stačí? A jinak, doplňuji komentář o konstatování, že kdyby se naplnil fakt sdělení poslední věty, tak chudáci budou ti v tom vedení, včetně tebe. Taky ty filiálky podle toho vypadají... :-))Už vidím, jak VOD příjde v 5 hod. do práce, vybalí zboží ze skladu a po otvírací době bude infačka,zelinář, koloniál, nápoje, pečivo, pulty,sklad, SAP,mopro, mrážo, drogerka, kasa, úklid,atd...vše v jednom, samozřejmě :-))) Ale možná, že by to neuškodilo, že? Buzerovat umí každý, vžít se do role těch druhých a vážit si jejich práce, nedejbože pochválit - jak je zde řečeno, těch podřadných - málokdo. So be happy and don´t answer, please!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]