Reagovat na příspěvek

Vľadova kritika k JMHACK.WZ.CZ
[Autor: Vľado] [Datum: 20.11.2001 12:37:02]
Nazdar JanMare, tvoje stránky se docela vyvedly, ale je tady "pár" chybiček. Jdeme na to: Ad 1:PakScape se NEPÍŠE "Pack Scape" ale "Pak Scape" (neplést si s Borland Pascalem), dále verze 5.0 je NESMYSL, neboť na internetu se vyskytují pouze verze nižší. Dále v textu:"...dokonce i jednotlivé mapy ( ale k tomu potřebujete i příslušný editor )..." - editor na BSP soubory (neboli předvyrenderované mapy Quakeovských či modifikovaných enginů) NEEXISTUJE. Je dostupný pouze konvertor BSP, který se však vyskytuje pouze na homepage a moc lidí o něm neví. Ad 2:Recenze a kritika k ResHacku se vyvedla, jsou zde přehledně popsány všechny vlastnosti a Reshack je skvělý (právě jsem si ho stáhnul z tvých stránek) Ad 3:Panther Modern - dost brutus program, na mý T1 (1Mb/s) fakčí úctyhodně. Fakt síla, hackoval jsem ten zpropadenej Českej Prasecom, a hned jsem na jejich stránce (prohlížel jsem ji z mýho noooteboooku) zpozoroval mírné zpomalení načítání HTMLs. Ad 4: Ty screenshoty... RULEZ !!! Printscreentni větčí část, abych věděl, jak ten prg vypadá. Ad 5: Pravopisné chyby jako "přibila sekce" nebo "takovíto", ale nejlepší je to v recenzi na SkinAmp; "optimální velikost tvar atd." - neříká vám něco několikanásobný přívlastek (slova se oddělují čárkou) :). "Micoragelo" - zajímavý program, ale "Microangelo" by mu slušelo lépe. "hccete"(recenze na Microangela), "Čudlíky" - ach, ta čeština... Ad 6: Recenze Microangela: Hmm, asi máte velké finance, když jste pracovcal (a tímpádem ho i vlastníte) s originálním MS Visual C++. "Engeneer" - anglicky Engine, konverze ze substantiva do verbia: Engineer. Ježíš, člověče, vy snad ani neumíte česky (natožpak anglicky)!!! ’Windows’- podle pravidel (shody množného čísla anglických a českých substantiv) je množné číslo, proto tedy "je", nikoliv "ho", že. "Dlaším" - nemělo by být raději "dalším" ? "...a pak..." - neměla by být druhá věta oddělena čárkou !!!! Ad 7: Recenze na VCL: Tak vážně, nechtěl bych si creenshot stáhnout, musí to být asi nějaký podivuhodný program, že. ot- co, to !!! HEHEHEHE. Ad 8: Tak to by bylo asi vše, co jsem vám chtěl říci. Příjemný den přeje Vľado Kubieczek.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]