Reagovat na příspěvek

kauf-Poruba
[Autor: Mišpulka] [Datum: 06.09.2009 21:20:31]
Chtěla-l bych něco k vedení v OD Poruba.Již v této době tam nepracuji,a jsem tomu docela ráda neb rád,ano jsou tam tak zvaní pochlebovači,ale co mě tam nejvíc štvalo tak jedině ty platové rozdíly.Pracovala-l jsem tam přes sedm let a jelikož jsem nepochleboval-la tak jsem rok co rok měl-la smůlu když se přidávalo jinak když tam byl VO pan Holík tak se o zvýšování radil s bývalou vedoucí zeleniny a ta taky věděla dlouho dopředu komu a hlavně kolik přidal hlavně ona si u něho pomohla,a aby se neřeklo tak něco málo dostali i ti druzí a taky mě dost štvalo,že tico tam dělali neb dějí podstatně dlouho tak nedosáhli a ani nedosáhnou takových platu jako bývala zelinářka neb bývala vedoucí domácích potřeb.A co se týče paní ředitelky tak bych chtěl-la jen říct,že je docela hodná,ale jen na ty své oblíbence a vedoucí pokladen?no tak ten je stejný jak VO co umí ze všeho nejlíp tak to je:stání u informací a být děsně arogantní,ale co by jste chtěli jaká VO tak i podřízení nepřitakavaš nelezeš do zadku tak máš smůlu.Jsem rád-da,že toto už mám za sebou jinak přejí všem kauflanďákům pevné nervy.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]