Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:
[Autor: Pavel] [Datum: 05.09.2009 11:19:59]
Docela by mě zajímalo,kdo jste a kde pracujete,když jste pro,aby jsme odtajnili svoji identitu,tak začněme u vás dvou,myslím tím vás i toho chytráka,který ač nevykonává pozici psychiatra mu fušuje do povolání,možná se pak najde nějaký hlupák,který se k vám přidá,ale pochybuji,protože v Kaufu se sice lidi nadřou,ale nejsou hlupáci,jak se z nich snažíte udělat.Možná jste byl pověřen na lidi vytvářet určitý psychologický nátlak a tím je identifikovat,za sebe vám mohu říci,že na mě to neplatí a máte-li nějaký problém s diskuzí můžete si založit jiné fórum,kde jsou lidé jako vy.Tam pak můžete pouštět svoje moudra klidně do éteru. Anonymita je fajn. A ještě lepší je schovat se za někoho jiného. Předchozí řádky někdo napsal jako Pavel, ale rozhodně jsem je napsal já. Jardo, pracuji taky na Frišce. Před nějakými dvěma lety jsem dělal v průměru 40 hodin měsíčně navíc. Tento rok NIKDO z našeho oddělení nevěnoval Kauflandu ani hodinu z našeho času, ale taky si práci na oddělaní řádně organizujeme a pracujeme tak, abychom se mohli 100% spolehnout jeden na druhýho. Tralo nám to dlouho a vyměnili jsme 15 nemakačenků, než jsme se k tomu dopracovali. A protože to vidí i vedení, nechává nás dělat si svojí práci a nebuzeruje. V tom je zakopanej pes.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]