Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:
[Autor: Jarda] [Datum: 05.09.2009 9:33:21]
Líbí se mi jak se snažíte sama sebe pasovat do pozice toho co pracuje nonstop do roztrhání těla a téměř dýcháte pro firmu,ona asi skutečnost bude v té kuřárně,na kterou neustále navádíte řeč,jestli tam vykonáváte svoji práci beru vše zpět a nezbývá mi pouze s vámi souhlasit v tom jaké perfektní místo v součastnosti zastáváte a přát vám,aby vám vážně vydrželo,protože dřív nebo později vám leháro skončí a konečně začnete pořádně makat.Mohu se pouze domnívat,že zastáváte takovou funkci kde manuálně nepracujete proto zastáváte takový postoj,zamyslete se nad sebou a laskavě si uvědomte,že lidi pracují pod tlakem někdy i 10-12 hod denně,více než 5 dnů v týdnu a jestli-že jste takový ignorant a neuvědomujete si,že všichni potřebují mít nějaký ventil kterým se mohou odreagovat tak jste vážně hlupák,ale to je můj osobní názor,protože nejsem na vaší úrovni přeji vám hodně pracovních úspěchů a pevně věřím,že vám ta pohodlná práce v Kaufu dlouho vydrží,za sebe mohu říci,že pracuji na Frische a více než pár let spíš desetiletí a lehká a pohodlná práce to vážně není,ale jak čtu váš příspěvek tak budete Sap operátor,sekretářka,VOD ne-li VKL,protože ti jsou maximálně spokojeni se svoji prací protože fyzicky nepracují,proto ta maximální spokojenost.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]