Reagovat na příspěvek


[Autor: Skřítek] [Datum: 04.09.2009 8:26:23]
Dovolila bych si oponovat, nemyslím, že jsem, ač zaměstnanec Kauflandu, nemocná - do Kauflandu jsem nastupovala před moc lety a za úplně jiných podmínek, pokaždé, když bylo špatně, jsem vydržel a říkala si, že může být ještě hůř. Na odpočinkové místnosti nedrbu, protože tato vlastnost se mi neskutečně příčí a když dojde na lámání chleba, jsem vepředu a dovolím si, i přes svou bezvýznamnou funkci, říci svůj názor i za cenu, že mě VOD hystericky seřve a i když vím, že mě poté bude psychicky vydírat. Pan kolega Kaufland má částečně pravdu, ty léky budu opravdu potřebovat, ale z úplně jiného důvodu, abych mohla dál vykonávat svou práci a nepřišla přitom o rozum. Nemyslím si, že se chovám jako dítě v mateřské školce a pokud se někomu nelíbí, že nenapíšu své jméno, musí se s tím poprat sám - já ho neuvedu. Obávám se, že pokud ho někdo z přítomných napsal, myslím tím zaměstnance, tak je to jméno smyšlené a nebo ve svých příspěvcích neuvedl tolik detailů, jako já a s uvedením jména jde ruku v ruce postih... Pro kolegu nebo kolegyni Ústav - opravdu, když jsem sem napsala svůj první příspěvěk, kdy situace v našem Kauflandu byla opravdu neúnosná, velmi se mi po psychické stránce ulevilo, tyto stránky beru jako mou malou soukromou terapii :-)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]