Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:Geraldy
[Autor: já] [Datum: 02.09.2009 14:33:52]
Pořád tady řešíte jenom drby, ale opravdové věci které by se měli řešit i jinde nikdo neřeší.Ted je veliká reklama na maso Purland.Podle mne zbytečně vyhozené peníze které by se daly využít jinde,tak například trička,které málo komu sedí protože je jedna univerzální velikost.Nehledě na to ,že by se trička měli nosit jako hlavní oděv i když jenom na krátkou dobu,ale kdo pracuje u masa tak ví,že vybalovač potřebuje kapsy na nůž tužky kapesník a jiné věci k této práci nutné.Dále pak plakáty,které také nejsou zadarmo.Myslím,že kdyby se radši přispůsobily ceny masa ostatním obchodům,které v městech jsou udělalo by se lépe než nějaké veliké a nákladné akce.To by se mělo řešit a né pořád kterého ředitele nebo ved. pokladen odkud vyhoděj.Stejně vždycky vyletí ředitel ,který si to nejméně zaslouží.Nad jinými věcmi by jsme tu měli lamentovat a diskutovat. Trochu se podpořit a pochválit když se nám toho v kaufu nedostává.Za rok 2009 jsem neslyšela pochválit jedinou filiálku nebo nějakého schopného ředitele.Pořád je jenom všechno špatně.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]