Reagovat na příspěvek

RE:Jablonec
[Autor: Já] [Datum: 18.08.2009 19:58:55]
To by mě zajímalo jaké posty tam měli když si je tak vydřeli a nakonec odešli ke konkurenci.Asi moc oblíbení v BILLE nebyli. A ted na nás dělají ramena. Já jim ty posty u kaufu fakt přeju protože když tam nebudou oni tak zase příjde někdo podobnej,ale proboha at jsou jenom trošilinku lidštější.Jak k nám zaměstnancům tak i k oblasťákům a hned bude v kaufu příjemnnšjí i pro zákazníky.Nebudou vidět jenom uřícenýho prodavače s červenýma flekama v obličeji ale prodavače který se s nima bude moci zastavit a vysvětlit jim třeba proč je něčeho nedostatek a podobně.Takhle ten vybalovač ale i ti ostatní na filiálkách pořád jenom s hrůzou očekávají tyto a jiné pány i když je třeba filiálka v pohodě tak každej na prodejně je stresovanej a oddychne si až pánové odjedou.Pak si taky každý dělá svou práci aspon doufám poctivě ale v klidu.Stres za ten den v něm ale zůstane a další dny to je podobný.Kolikrát je na tom každej hůř spíš psychycky než fizicky.Proto zdravím všecny ty co mají i přez tyto hrůzy svoji práci v kaufu rádi.Možná bude zase někdy líp.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]