Reagovat na příspěvek


[Autor: Skřítek] [Datum: 17.08.2009 16:56:02]
Ahoj lidičky, ráda bych sem napsala nějaká pozitiva a zahřála vám alespoň trochu srdíčka, ale asi sem budu muset taky "vyblít", co mě a nejen mě, v našem Kauflandu trápí... Jsem u něj už pěknou řádku let, ale to, co se ted děje u nás v Jablonci, je naprostá katastrofa. Na podzim nám zrušili oblastního pana Moravce a místo něj nastoupila paní Kosová (paní podle jména, protože jinak vypadá jako obrovský chlap a podle toho se tak i chová) a před půl rokem nám taktně odsunuli pana ředitele Šiftu, naše zlatíčko, pod jeho vedením panovala v práci pohoda, ale lidé, jako on, se na pozici VOD podle paní Kosové nehodí... A nastal teror - přišla paní Nemčoková, malá, hubená, a dokonale celá umělá... Nic proti ženám ve vedoucích funkcích, ale tohle je vážně silná káva. První dva dny fungovala ok, takže jsme nedbali zvěstí, které se k nám donesly a říkali si, no asi to nebude tak zlé... Vlastně je to pravda, není to zlé, je to horší, než zlé! Za půl roku odešla nebo byla vyhozena třetina zaměstnanců, noví se prakticky nenabírají a práce těch, kteří ubyli, přešla na nás, co jsme zůstali. Nedá se to stíhat, ale vysvětlit si to nikdo nenechá, paní ředitelka používá několik oblíbených frází - to mě vůbec nezajímá, to je váš problém, nechci slyšet slova moc práce... křik, psychický teror a sprosté nadávky před ostatními zaměstnanci jsou na denním pořádku, stejně tak jako to samé, ale před ZÁKAZNÍKY! Nejvíce se lidé těší do práce v neděli a v pondělí, protože tam není... ale poslední dobou to je takřka zbytečné, její mobil je permanentně v pohotovosti. Dnes dokonce přes telefon seřvala těhotnou kolegyni, která odmítla jít na noční směnu, protože má zdravotní problémy, chudinka, nejspíš už nepříjde... Nechápu, jak se někomu něco takového může tolerovat??? A pro ty, kteří se zeptají, co jste pro to udělali, aby se to změnilo? Snažili jsme se to řešit, sepsala se petice, byl schůzky s odbory, byly s panem Pavelkou a šéfkou personálního úseku a výsledek prakticky nulový. Nezměnilo se vůbec nic, chce se mi zvracet ze školení Týmová Kultura, fráze z příručky, kterou jsme tam dostali, abychom si ji pečlivě prostudovali, je mi zle z básně, kterou nechal rozeslat pan Christian K., náš nejvyšší, v níž opět opěvoval Týmovou Kulturu. Vypadá to, že tohle je trend vedení Kauflandu, sedřít ze zaměstnanců kůži, sebrat ji psychické a fyzické síly, pozitivní myšlení a chuť pracovat, teď se všem ruší dovolené, paní Kosová paní ředitelce nařídila, že nesmí být lidská (jako by někdy byla), takže mámy s dětmi mají také smůlu, kdyby u nás nebyla taková nouze o místa, bylo by to pro náš kolektiv tak jednoduché... Tak se mějte, budu končit, alespoň si dušička trochu ulevila, i když to na ní pořád sedí :(
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]