Reagovat na příspěvek

koukám že všude je to stejné
[Autor: davidecek35] [Datum: 11.08.2009 17:05:07]
Několikrát jsem pročítal tyhle diskuze a řekl jsem si,že přidám taky něco,to co se děje v kaufu poslední měsíce nemá obdoby,já osobně pracuju na vedoucí pozici a jestli si někdo myslí,že jezdíme do banky s kárkou tak se šíleně milí,to co předvádí někteří páni nahoře nemá obdoby,dokud budem držet hubu a krok,bude vše v pořádku,že jdem po odpolední směně v 22:30 domů a ve 4:30 jsme tam nastoupení znova,že jedem x dní v kuse,ale nesmíme si to napsat do docházky o hodinách navíc,které jim tam necháme a ve výsledku se na konce měsíce dozvím že mi chybí hodiny nemluvě,když svůj plat vydělím hodinama strávenýma v kaufu,je to bída je prostě samozřejmost.Všichni tu jen žvástáme,ale je nám to prd platný,dokud se tohle vše nedostane na pravá místa,budem tu jen takhle plkat a plkat,nooo aspon se nám trochu uleví a potěší že v tom nejsme samy.Atmosféra u nás na filiálce stojí za prd,kdo neintrikuje nebo nedej bože nekomunikuje netáhne za jeden provaz.Ve chvíli kdy nastane problém a chcem něco řešit stává se z nás neschopnej člověk a v některých situacích štvaná zvěř/viz odpisy/.Heslo s poctivostí a fér jednáním dojdeš daleko už v kaufu dávno neplatí.Spíš skáčeš li do správné prdele,nebudeš protestovat a makat,budeš náš člověk by se pomalinku mělo stát heslem zaměstanců kaufu.S jakým odporem chodím do práce nedovedu ani popsat.Mám svou práci rád,ano je pravda,že výplata je včas a bla bla bla,ale mám svou hrdost a nejsem pro kauf nějaký robot,hračka,až se naskytne pracovní příležitost chci odejít.Je smutný,že lidi,který svou práci ovládají,odcházejí jen protože se k nim chová jak ke zvěři a né k lidem.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]