Reagovat na příspěvek

Dělala jsem v Kauflandu 8let
[Autor: Kirké] [Datum: 29.06.2009 23:42:09]
Byla jsem tam od roku 2000. Nikdy to nebyla sranda, ale s příchodem Geraldyho se z toho stával blázinec. VODéčko lítalo, jak splašený, do toho přijel VKL a dělaly se noční a zvláštní směny, kvůli tomu, když měl někdy někdo přijet. Těch přesčasů, co se oddělalo bez odměn. Je ale taky pravda, že spousta zaměstnanců kradlo a pár pokladních si přišlo na pěkný prachy, než jim na to přišli. Vždycky záleží na lidech. To co tam bylo někdy od 2005, tak to bylo tóčo - Pavelka, Mironidis s Fuchsem, kterého se potom zbavili - to byla síla. Jezdila jsem na výpomoce do nových baráků, co se otevíraly - poznala jsem spoustu VOD i VKL. Bylo to kus od kusu. Geraldyho nevydejchalo spousta lidí - jak fooďáků tak nf, ale i VOD a VKL. Co jsem slyšela, tak jich dost odešlo, kvůli Geraldymu - první snad Krupička - to byl skvělej pán, pak Petráš, Maják. Teď prej vyrazili Krátkýho - ten se choval jak blázen. S Geraldym si prej rozumněl. Petráše ani Majáka jsem neznala. Sobotková je prej držák a udělá všechno, co jí němci řeknou. ....
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]