Reagovat na příspěvek

Re: Proč Facebook?
[Autor: Žid] [Datum: 20.05.2009 12:19:54]
Stránku na Facebooku založil někdo z účastníků závodu (konkrétně Terka). Mě osobně Facebook nijak neoslňuje a nepoužívám ho, ale nevidím problém v tom, aby se jeho uživatelé-účastníci koloběžek jeho prostřednictvím vzájemně poznali. Komu se to příčí, ať to nedělá...
Co se týká stránek, tak se musím ohradit - nevím o tom, že by se mnou v poslední době někdo probíral něco ohledně stránek, nové domény apod. Buďto jsem byl duchem nepřítomen, nebo Honza pohovořil s někým jiným :-) Ale pro vysvětlení: na heslo "24 hodin koloběžek" pochopitelně vyhledávače nic rozumného nenajdou, protože závod se jmenuje jinak. Na správné zadání sice výsledek není ideální, ale stránky se najít dají. Co se týká uspořádání, ano, na tom je toho dost ke zlepšení, ale web vznikal skoro před 15 lety a kromě drobných grafických úprav se na něm moc neměnilo. Pro zásadnější změnu bych mu musel věnovat víc času, což se mi vzhledem k nárazovému využití webu jednou za rok zatím moc nechtělo. A vlastní doména .cz léta nebyla na pořadu dne, protože až do závěru roku 2007 se její cena pohybovala kolem 800 Kč. Z čeho ji zaplatit? Závod původně neměl startovné, nyní se platí na kadibudku, kdyby se k tomu přidala doména, pak ještě něco a za chvíli budou některé stáje zvažovat, zda jim to za to stojí či zda na to mají. Navíc závod větší propagaci nepotřebuje, počet přihlášených stájí se už mnoho let pohybuje kolem oficiální hranice 12. Sice na takhle "utajeném" závodu člověk nezíská za svůj výkon žádnou velkou popularitu, ale kvůli tomu to přece nejezdíme...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]