Reagovat na příspěvek

Pracujete někdo v centrálním skladu Modletice?
[Autor: ] [Datum: 01.03.2009 19:36:24]
Je tu někdo z centrálního skladu v Modleticích? Rád bych slyšel jeho názor. Jinak vidím, že není rozdíl mezi skladem a filiálkou, všude to stojí za prd. A pokud se ozvete, že se vám něco nelíbí, tak je vám doporučeno ať dáte výpověď (za každýho z vás je za branou deset dalších - slova nadřízených) nebo si užijete šikanu. Mě osobně už dva roky nezvýšili plat a lidi co nastoupili dávno po mě jsou na tom finančně i o 4 tisíce lépe. A co Team kultura? Nevím jak u Vás, ale tady nám to všem přišlo akorát k smíchu. Pan Hlad s naprosto vážnou tváří vykládá o tom, jak si to představuje a na konec se sám chová jako fízl. Jako vždy skutek utek. Jediný co se změnilo je, že na nás vytváří ještě větší tlak a 90% procent z brožury Team kultura se nedodržuje. Už mám dost těch keců o tom, jak sme důležití, že člověk je na prvním místě, jak nás potřebují, ... A potom se chovají jako hovada. V poslední době nás začali sledovat přes kamerový systém a nikomu nevadí, že je to nezákonné. Dokonce rozmístili skryté kamery, kolem nich rozházeli sladkosti a čekali kdo se chytne. Samozřejmě se tady najde dost blbečků, kteří s vidinou postupu nebo šplhnutí si, rádi jdou přes mrtvoly. Dokud budou u firmy pracovat lidé jako pan Kuchár, nikdy se tu nic nezmění! P.S. Zítra mám jít do práce a vůbec se mi tam nechce. Byly doby, kdy jsem se tam těšil. Hmm...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]