Reagovat na příspěvek

RE:RE:SRABY
[Autor: CASTROL] [Datum: 15.11.2001 1:04:06]
V tom ti bohuzel Barto musim oponovat. Kdyby jsis obcas precetl nejakej ten prispevek ve foru na Gamezone, tak by jsi vedel (a pochybuju, ze to od vas nikdo nevi !), ze existuje jeden cheat , kterej ke svemu pouzivani potrebuje vyhradne CSHP.. a pokud neni na serveru CSHP, tak rten cheat nefunguje. Jde o nejaky multi-cheat. Nevim o co jde, protoze to nemam , ale pokud by jsi chtel vedet , o co presne kraci, tak se zeptej nekoho z tviho klanu a pokud to nebudou vedet, tak -sandstroma- z GZ, ktery je patronem nad UT turnajem. A docela ste me prekvapili s vasema prispevkama... Nevim co se mezi vama stalo, ale tohle je tvrdy i docela na me. Je videt, ze jeste stale nejste nad veci a chovate se , jak kdyz pichne do vosiho hnizda. Pokud jste tak cestny a tak dobry, proc si z toho delate takovou hlavu ?? Ostatne , ani vy nejste zadny svatouskove. Takovej Vrso si taky neodpusti nadavani na AIM , pokud ho nekdo kosi. A dokonce i vas leader si to obcas neodpusti. No.. sam sem to zazil , takze vim o cem mluvim. Az se sami prestanete ventilovat ve hrach, tak poznate, ze ventilace druhych je jen pro vase dobro. Z vlastni skusenosti vim, ze pokud me nekdo takto narkne, tak jsem asi opravdu v tu chvili zaperlil, ikdyz jde obcas o nahodu a spis me to potesi a pobavi, nez rozzuri, jako vas a hraje se mi o poznani lip, kdyz vim, ze se mi dari. Je to o psichologii- aspon pro me. Neni to navod nebo urcovani, jak by jste meli zvladat stresovi situace, ale jen muj postreh. Nebylo by na skodu obcas si precist nejaky to forum. Dozvite se tam veci, ktery vas opravdu prekvapi a ktery vam otevrou oci, jako me. Tot vse. vas nejmilejsi a nejkrasnejsi a nejrozumejsi a nejlepsi a nejmensi a ...... castrulek. LOL
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]