Reagovat na příspěvek

RE:názor
[Autor: G. Rodgers] [Datum: 14.12.2008 21:01:15]
Souhlasím. U Kauflandu pracuji už skoro dva roky a jako zaměstnanec, který pracovat chce si na nic nestěžuji. Žádný teror, nic takového. Ochotní vedoucí, skvělí kolegové. Nejhorší v každém Kauflandu jsou právě lidé, kteří si neváží výběru za nízké ceny, ještě vás obviňují, že máte u něčeho špatnou cenu, přestože je zřetelné, že zboží tam pohodil někdo, komu se již nehodilo a rozhodl se pro jiné. Pokud se nakonec ukáže, že je na regálu uvedena špatná cena, je vám automaticky vyplacen cenový rozdíl, takže vy své zboží dostanete nakonec za cenu uvedenou na regálu. Kde jinde vám tohle vyplatí? Jinde máte tak maximálně možnost zboží vrátit a ještě vás budou půl hodiny zdržovat. Nejste-li se zbožím spokojeni, můžete ho vrátit. Stupidita lidí, kteří se mlátí bednami od ovoce nebo od kuřat v akci mě už neudivuje. Také jsem si zvykl pravidelně se vyhýbat lidem, kteří se perou o akční zboží non-foodu(například křesla) a kradou si je vzájemně z košíků, přestože dva metry od nich jich stojí plná paleta. Ti lidé jsou kolikrát tak hloupí ... Ale taky se tam kolikrát zasměju ... Mám Kaufland rád a všechny své známé i přátele posílám tam, že právě zde najdou, co potřebují. Kaufland je jednička ;-)
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]