Reagovat na příspěvek

utkání v Chotíkově
[Autor: J.Trnavský - Chotíkov] [Datum: 02.04.2008 10:14:32]
Vážení sportovní přátelé, na tomto utkání v Chotíkově jsem se byl podívat a to co píšete je opravdu pravda. K výkonu HR se nebudu vyjadřovat od toho je pan delegát /myslím že tam říkali p.Šlajch/. Ale to co předvedl brankář a jak si dovolilstrčit do HR to je tedy dílo. To se jinde nestává a když ano tak myslím podle pravidel je to inzultace. Ale ani se nedivím, že top HR neukončil, jeho výkon v tomto zápase byl opravdu katastrofický. Nejsem místní, mám tu jenom chalupu, ale myslím si že KR PKFS by se měla zamyslet nad obsazováním HR na utkání. Můj názor a většiny diváků co tam byli jsme se shodli na jednom : raději rozhodčí starší a rozumější, co tomu trošku rozumí než tyhle mladé frajery co ničí fotbal a znají to pouze ze škol. Arogance HR na tomto utkání byla hrozná, jeho chování vůbec a musím naprosto souhlasit s kolegou co psal příspěvek přede mnou.Někteří rozhodčí z okr. PJ to je katastrofa a toho by si komise měla všímat. P.Mareško jestli jste předsedou KR udělejte stím něco, protože na jaře jde o hodně a všichni chceme férová utkání. Dejte pískat zkušené rozhodčí a ty mladé dejte na mládež, to bude nejlepší Vaše rozhodnutí co můžete udělat.Děkuji za všechni sportovní přátele co fotbalu fandí
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]