Reagovat na příspěvek

Pro: rozhodčí- rozhodčí????
[Autor: Jiří Velíšek] [Datum: 22.03.2008 23:27:56]
Váhal jsem,mám-li odpovědět,protože na toho,kdo se pod svoje řádky nedokáže podepsat,mám svůj názor,který tu již trefně popsal pan Svoboda. Byl jsem ale vlastně napaden, a kdo mlčí,souhlasí.Ano,jsem na listině rozhodčích I.A třídy. Byl jsem do ní navržen Komisí rozhodčích a delegátů PKFS,tak jako ostatní kolegové. Do obsazování rozhodčích a delegátů nevidím,a myslím,že Ty také ne. Obsazování delegátů se nijak nebráním. Delegáti na mě chodili na I.A třídu jako na asistenta rozhodčího,na I.B třídu většinou jako tzv. "očka". Hodnocení si můžeš přečíst ze zápisů z KR. Nevím ale,proč je mi vyhrožováno p. Bušou a ostatními. Ostatní delegáti snad hodnotí podle přání p. Marešky??? I tak by se Tvoje formulace dala pochopit. Ano,přiznávám že mám problémy s fyzickými prověrkami,i když nevím,kde jsi sebral,že jsem uběhl jen 2 kola. Rozhodčího dělám 7 let,z toho 6 let v krajských soutěžích. Příště si to ověř, než začneš psát nesmysly. Na hřišti jsem se vždy snažil odevzdat maximum. Postavu mám,jakou mám. Nikdy jsem nebyl žádný hubeňour,můj milý štíhlý,krásný kolego-atlete,který jsi měl zajisté řídit nejméně utkání ČFL,ale bylo Ti ukřivděno p. Mareškou. A ještě k jedné věci. Nechápu,proč se trefuješ do Václava Dudy. Je to P A N rozhodčí, kterému nesaháš ani po kotníky. Přeji Ti,drahý nepodepsaný kolego??,mnoho sportovních úspěchů a prosím Tě,dej šanci rozumu. Nechce se mi věřit,že předchozí výtvor napsal fotbalový rozhodčí. Přeji všem kolegům rozhodčím hodně úspěšně odřízených utkání. Jiří Velíšek.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]