Reagovat na příspěvek


[Autor: afmaken] [Datum: 05.03.2008 15:32:21]
nejsem zadnej odbornik ale muj nazor je ze kdyby anglie a francie s pol ruskem se dohodli drive nez bylo obsazene ceskoslovensko odehrala by se valka vetsinou na uzemi nemecka a valka by nebyla delsi nezrok ci dva ale bohuzel politika dela stale konflikty jeste ted je problem domluvit se mezi sebou vim ze piosu strucne bili v tom i italove(ti ale stale prechazeji nastranu vitezu) a pak spanelsko ale tyto staty nemeli pred zacatkem valky zadnou rozhodujici voj. prevahu. Podivejte se na dnesni svet cina-USa,Evropa-USA, RUSKO-USA,a mozna jeste dalsi jina spojeni nejenom z amerikou co s toho pline jen boj o moc a nalidi se moc nekouka. To jestli by vyhral hitler mohly byt dejiny taky jine v necem krutejsi v necem ne ale dokud tu bude jak se rika konkurencni boj tim myslim -ryvalita mezy velmocemi tak tu bude vzdy jen umirat neviny clovek trosku jsem odtahl od tohoto tematu ja verim ze rusko by mohlo tuhle valku vyhrat samo ale trvala by nekolikanasobne dele to ze se zapojili i jine narody pomohlo ukoncit drive prolevani krve ato je taky hodne dulezite tak na tom maj i zasluhu amici i kdyz na tom castecne vydelaly je to mentalitou kdyz nekdo vydelava jine to nici nemci na valce tez vydelavali celou dobu valky ja chci jen tim rici kdyz se jedna rychle tak jsou problemy drive zakonceny a to je to co musime delat jinak vzdy bude vydelavat jedna strana a lidi budou trpet jinak se mi clanek libil ne ze by byl presny ale je dobre si vse pripominat je mi 35 par let komunismu jsem zazil ale nelibyl se mi rezim tak si myslim ze nejsem ovlivnenej
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]