Reagovat na příspěvek

pro Beroun
[Autor: Milan Bobr] [Datum: 25.02.2008 15:31:58]
Vážený pane Beroun (-e), můžete mi prosím popsat co udělal pro plzeňský fotbal tak převrátného? Jsem otevřenej Vašemu názoru... Pište, rád si to přečtu, možná na pana Berbra změním názor... Napíšu Vám, jaké zkušenosti mám já s panem Berbrem, jak na mě zapůsobil... Hráli jsme několikrát zápas před zraky pana Berbra, vzpomínám si, že jsme hráli jeden zápas a rozhodčí nás před jeho zraky zaříznul jak podsvinče... (nejsem zanícený fanda). Žádný trest pro rozhodčího, nic, pan Berbr se dokonce divákům, fanouškům našeho oddílu na tribuně smál... Takhle se chová šéf kraje? Korupční aféra a pan Berbr... Jak takový člověk může působit nadále ve fotbale???!!! To mi tak pije krev, jak se lidé drží zuby nehty koryta bez jakékoliv zodpovědnosti za své činy... Jak se mají chovat členové na svazu, jimž by pan Berbr měl jít příkladem...? Panebože kde to jsme...? Bohužel v Čechách... Ale nebudu se rozčilovat, těším se na Váš sáhodlouhý příspěvek s tím, co významného udělal pan Berbr pro náš kraj i pro celý český fotbal... Opravdu rád si to přečtu... Děkuji, přeji Vám pane Beroun (-e) i všem ostatním krásný den....
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]