Reagovat na příspěvek

Pro pana M. Svobodu
[Autor: Mjallby] [Datum: 04.02.2008 19:32:29]
Hezký večer,už několik let mi všichni známí říkají Mjallby. Neznám Vás, Vy neznáte mě a nikdy jsem Vás neurazil. Proto jsem překvapen Vaší zbytečnou reakcí na můj příspěvek. Souhlasím s Vámi, že pokud někdo někoho uráží, je jeho podpis věcí morální vyspělosti. Já však tak neučinil, nač tedy ta ostrá slova úvodem? Tohle je diskuzní fórum, nikoliv česká pošta, kde musím předkládat svůj občanský průkaz... Já jsem pouze svým příspěvkem vyjádřil znechucení nad tím, co se zde již několik měsíců probírá, požádal všechny pisatele o návrat k TÉMATU, kterým bezpochyby je fotbal plzeňského kraje a následně jsem přispěl aktuálními výsledky našeho jediného zástupce na jihočeském PlatanCupu... A Vy mi za to dáváte lekce slušného chování a otevíráte tak další téma, které s plzeňským fotbalem nesouvisí? Docela mě to zaskočilo, konkrétně proti Vám totiž zcela nic nemám, v řadě věcí s Vámi naopak souhlasím a dokonce chápu, že se zde v mnohém pouze bráníte. Takže opravdu nic ve zlém, určitě došlo jen k nedorozumění a přeji Vám hezký večer. Mjallby
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]