Reagovat na příspěvek

Zdenda ze Zbůchu
[Autor: Martin Bruha] [Datum: 10.01.2008 8:43:20]
Zdendo, 1) Pokud budeš příště někomu psát, tak napiš správně jeho jméno, ať je to více adresné - jmenuji se Bruha, nikoliv Brůha 2) Očekával bych od člověka, který se hrdě hlásí ke Zbůchu, kde máte Ústav pro lidi tělesně postižené, u kterých se projevují i duševní poruchy a opoždění vývoje, že bude dostatečně informován o této problematice. Nemůžu být mongol a zároveň idiot. Vidím, že potřebuješ rozšířit své omezené obzory a tak ti to vysvětlím. Mongol je člověk trpící mongolismem, kterému se též říká Downův syndrom a běžně se s tím setkáš, když těhotná žena jde na testy plodové vody, zda-li očekávaný potomek netrpí tímto syndromem, který je nejen duševní, ale i fyzickou vadou a mentální vývoj tohoto člověka se zastaví na úrovni 6 letého dítěte. Zatímco idiot je člověk trpící těžkou slabomyslností a jedná se o nejtěžší stupeň mentální poruchy, kdy je tento člověk na úrovni batolete. 3) Jmenuj aspoň jednoho fotbalistu, kterého jsem oddělal. Ano hraju tvrdě, možná někdy za hranicí pravidel, ale rozhodně do souboje nejdu s úmyslem někoho zranit. A pokud došlo někdy ke zranění, tak je to fotbal - kontaktní sport. I já jsem schytal plno ran a zranění. A brečím snad? Ne, život jde dál. 4) Pro tvoji informaci jsem s mojí fotbalovou kariérou spokojenej. Ano, mohla být lepší. Člověk se mohl snažit a dát fotbalu mnohem více v letech, kdy mi bylo 16-18 let, ale přednost dostala studia na VŠ a jsem za to rád. Fotbalem bych se stejně neuživil. Zase tolik talentu jsem do vínku nedostal. 5) Uráží člověk bez charakteru a dle tvého příspěvku soudím, že jím jsi. Lidé na úrovni nemají potřebu psát takové myšlenkové zvratky.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]