Reagovat na příspěvek

pro Martin Bruha
[Autor: EC] [Datum: 09.01.2008 13:20:32]
Můj otec byl vyhlášený střelec jako mladý v Olympii Plzeň a pak ve Zbůchu. A říkával je škoda , že nevim kolik jsem dal branek. Když jsem začal hrát já v roce 1961 za žáky Zbůchu nutil mi abych si každý zápas psal, Tak jsem si to psal. A dokonce jsem si ji přepsal do PC i s fotkama. Tak jako jsem opsal do PC kroniku Baníku Zbůch od roku 1922 až do roku 1989 podle zápisů P. Hulinského. A další léta píši z různých zdrojů i z Okresního svazu do současnosti a také s foto dokumentací. A jen pro pobavení otec dal za sezonu i 45 branek. A k těm žlutým kartám, již si nepamatuji od kdy se začali dávat 1970, nevim. Hrál jsem většinou v obraně a asi slušně, protože všechny jsem ač to nerad říkám dostal za kecání. A nebyl jsem Dušín. Jen asi slušnej a ohleduplnej hráč. Jó za všechny ty zápasy jsem dal 88 branek. A jednu za výběr dorostu okresu Plzeň - sever, pod vedením Josefa Žaloudka / jen pro zajímavost /. Kdyby jste měl chuť a čas dá se nahlédnout.Já ale pracuji půl roku v jižních Čechách a půl roku na jižní Moravě. Proto mam po večerech čas psát na PC. Ale fotbal na Plzeňsku si nenechám ujít, protože bydlim v Plzni. To jen na vysvětlenou.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]